Тарас Тополя з фронту а капелла виконав уривок з пісні 2Step, яку записав з Едом Шираном
Тарас Тополя з фронту а капелла виконав уривок з пісні 2Step, яку записав з Едом Шираном

Тарас Тополя з фронту а капелла виконав уривок з пісні 2Step, яку записав з Едом Шираном

Фронтмен гурту "Антитіла" Тарас Тополя потішив шанувальників виконанням наживо уривку з дуетної пісні з Едом Шираном.

Як відомо, на початку травня відбулася прем'єра спільної композиції британського співака Еда Ширана та лідера гурту "Антитіла" Тараса Тополі під назвою 2Step.

Наразі український співак служить у теробороні і боронить нашу землю від російських загарбників. У вільну хвилину артист вирішив потішити своїх прихильників, та наживо заспівати свій уривок з композиції.

Як зазначили юзери, а капелла це звучить ще гарніше: "Це кайф, дякую за таку романтику у такі часи", "це можна слухати без упину", "обожнюю вас і вашу родину", "дякую вам, Тарасе, за все. За ваші пісні, за ваше кохання, за вашу родину".

Нагадаємо, що днями Тарас Тополя на станції метро Хрещатик у Києві неочікувано заспівав у дуеті разом з легендарним Боно з U2.

Читайте також:

  • Алла Мазур показала реакцію росіян на можливу мобілізацію в РФ: "Нах*й цю призивну армію"
  • "Серце коле від болю": Заріцька приїхала до свого будинку, який пограбували окупанти
  • "Не час романтизувати Росію": лідер Scorpions розповів, як народилася ідея змінити слова легендарної пісні на підтримку України
Джерело матеріала
loader
loader