Торіно хоче отримати від Інтера 40 млн євро за Бремера
Торіно хоче отримати від Інтера 40 млн євро за Бремера

Торіно хоче отримати від Інтера 40 млн євро за Бремера

Торіно хоче отримати від Інтера 40 млн євро за БремераМіланський клуб знаходиться на межі від підписання гравця.

Уже давно не є новиною той факт, що міланський Інтер активно цікавиться можливістю підписання центрального захисника Торіно Бремера, який відмітився стабільною грою під час чотирьох останніх років свого перебування в італійській Серії A.

Деталі особистого контракту бразильського виконавця — 3 млн євро за сезон за угоду до 2027 року — "змії" погодили вже достатньо давно, тож із цього приводу жодних новин бути не може.

Останнім питанням, яке останнім часом піднімається в італійській пресі, є процес перемовин між двома клубами стосовно вартості 25-ірчного виконавця.

Як повідомляє Ніколо Скіра, Торіно запитує в "нерадзуррі" 40 млн євро, тоді як ті роблять акцент на більш ширший ціновий діапазон — 35-40 млн євро.

Утім, уже найближчими днями очікується остаточно підписання угоди про перехід.

У цьому сезоні Бремер зіграв 33 матчі, забивши три голи та віддавши одну гольову передачу.

Теги за темою
футбол
Джерело матеріала
loader
loader