/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F642cee6f14a0b87d40904f1a5ce23bd2.jpg)
Росія проведе нові військові навчання: коли і де відбудуться
Міністерство оборони Російської Федерації повідомило про стратегічні навчання "Схід-2022" з військами Східного військового округу, які відбудуться від 30 серпня до 5 вересня 2022 року.
В оборонному відомстві РФ заявляють, що до так званої "спецоперації" в Україні залучається лише частина Збройних Сил Російської Федерації і що їхня чисельність є достатньою для виконання всіх завдань.
Про це повідомляє Міноборони РФ.
Під час навчання відпрацьовуватимуться питання застосування угруповань військ сил при забезпеченні військової безпеки у Східному регіоні.
До військових навчань залучать:
- війська сил Східного військового округу
- частину сил Повітряно-десантних військ,
- Дальньої авіації,
- Військово-транспортної авіації,
- найманців з інших держав.
Навчання пройдуть на полігонах Східного військового округу: Біджанський, Бурдуни, Бухта Анна, Гарячі Ключі, Князе-Волконський, Литовко, Лагунне, Мухор-Кондуй, Новосельський, Сергіївський, Телемба, Успенівський та Цугол.
Як повідомляли раніше в Офісі президента, українські військові повністю знищили 5 загальновійськових армій Росії на війні проти України. Зокрема, ЗСУ знищили 14 дивізіонів РСЗВ і 70 дивізіонів ствольної артилерії ворога.
Ковбаса та морозиво за копійки: розвінчуємо міфи про Радянський Союз
Читайте також:
- У Чугуєві росіяни розбомбили школу та будинок культури: поранено жінку, під завалами є люди (фото обстрілу)
- Окупанти вночі знову обстріляли Харківщину: постраждала цивільна інфраструктура
- Окупанти цілий день обстрілювали Харківську область з РСЗВ та артилерії: є загиблі й поранені
