/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F72%2F9429e6b579caed51e39bc73b2960c5da.jpg)
На Сумщині вантажівка наїхала відразу на 11 мін
У Великописарівській громаді Охтирського району на Сумщині за день сталося два підрива цивільних на мінах – вантажівки та комбайну.
Про це розповів голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.
Читайте Vlasti в Telegram: повідомляємо лише найцікавіше
В результаті інцидентів один чоловік загинув, ще четверо – поранені.
У першому випадку здетонували 11 мін, коли на них наїхала вантажівка. Водій загинув на місці. Травмовані двоє людей: пасажирка і водій легкової автівки, що їхала зустрічною смугою дороги під час вибуху.
У другому випадку – комбайн виїхав на поле збирати врожай і наїхав на міну. Двоє аграріїв травмовані. Техніка розбита.
Частина вантажівки після вибуху опинилася на дереві
Комбайн разбитий, аграрії травмовані
Живицький нагадав, що з першого дня після деокупації Сумщини у в області діє регламент, який передбачає звернення до вибухотехніків перед виїздом на поле.

