/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2Fa596cbfda972238c3f50ca1a4eb95d07.jpg)
Над Одещиною ЗСУ знищили "шпигуна" росіян
У небі над Одещиною Збройні сили України знищили ворожий безпілотник, який зайшов з боку Чорного моря.
Про це журналістам повідомили в оперативному командуванні "Південь".
Ворог продовжує повітряну розвідку із застосуванням безпілотних літальних апаратів.
"Вранці намагався розвідати обстановку в Одеському районі, зайшовши з моря. Силами протиповітряної оборони ворожий "шпигун" був знищений", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, російські загарбники здійснили повномасштабне вторгнення в Україну рано вранці 24 лютого. Супротивники з різного озброєння били по різних об’єктах, зокрема, в Одеські області. Через супротивників було багато руйнувань, жертв та постраждалих.
ЗСУ дають гідну відсіч загарбникам. На нашій землі станом на 30 серпня ліквідували 47 550 супротивників та, зокрема, 847 ворожих безпілотників.
Вас також можуть зацікавити новини:
- У Мелітополі була вибухова ніч: ЗМІ дізналися, що окупанти терміново покинули госпіталь
- У Маріуполі окупанти знесли перші багатоквартирні будинки й не підготували для людей нове житло
- Росія вдарила по центру Харкова: багато загиблих і поранених

