Росія лікуватиме хворих Covid-19 препаратом з цинічною назвою
Росія лікуватиме хворих Covid-19 препаратом з цинічною назвою

Росія лікуватиме хворих Covid-19 препаратом з цинічною назвою

Росія готується вже восени запустити продаж в аптеках препарату проти коронавірусу «МИР-19», зараз триває третя фаза клінічних досліджень.

Про це повідомила головний спеціаліст із зовнішніх комунікацій Федерального медико-біологічного агентства РФ Віра Єрємєєва, пише «Інтерфакс».

«Ми чекаємо на закінчення третьої фази (клінічних досліджень – ред.), після чого препарат буде доступний через аптечні мережі.

Федеральне медико-біологічне агентство Росії подавало документи на розширене клінічне дослідження, щоб скоротити термін застосування «МИР-19» пацієнтами з 14 до 7 днів.

Ми довели, що він працює і очікуємо на останні документи.

І вже восени він може надійти в аптеки», – сказала співрозмовниця агентства, відповідаючи на запитання про те, коли препарат може надійти в аптеки.

Інгаляційний препарат «МИР-19» був зареєстрований 22 грудня 2021 року після двох фаз клінічних досліджень, проте лише для застосування у стаціонарах.

Для того, щоб ліки стали доступними при лікуванні вдома і потрапили до аптек, необхідно провести спеціальне дослідження.

У постреєстраційних дослідженнях препарату має взяти участь близько 1 тис.

21 січня пресслужба Федерального медико-біологічного агентства Росії повідомила про подання до МОЗ РФ заявки на проведення такого дослідження.

У лютому поточного року повідомлялося, що МОЗ РФ схвалило проведення третьої фази клінічних досліджень препарату «МИР 19».

У дослідженнях мають взяти участь 1274 добровольці в 11 медичних організаціях.

Зазначимо, що препарат, який Росія назвала «МИР 19», був зареєстрований в момент, коли Кремль розробляв плани щодо захоплення України.

Ця назва цинічна тому, що Росія, розгорнувши криваву загарбницьку війну проти України, при цьому постійно намагається переконати світ у своїй «миролюбності».

Також варто зазначити, що слово «мир» не має стосунку ні до хвороби, ні до медицини, а є лише черговим трюком російської державної пропаганди.

Як відомо, наразі у Росії фіксується різне зростання кількості випадків зараження коронавірусом.

Зокрема, протягом минулої доби у країні зафіксували понад 48 тис.

нових хворих.

Куди забрела кремлівська пропаганда.

Джерело матеріала
loader
loader