Через відкриття McDonald's на лівому березі Києва закінчилися вільні кур'єри Glovo
Через відкриття McDonald's на лівому березі Києва закінчилися вільні кур'єри Glovo

Через відкриття McDonald's на лівому березі Києва закінчилися вільні кур'єри Glovo

На правобережній частині Києва доставка із McDonald's не працює / фото УНІАН

20 вересня у Києві відкрилися три ресторани McDonald's, які працюють лише на доставку.

О 9 ранку можна було робити перші замовлення через додаток Glovo, але через 10 хвилин система "лягла". Спершу програма почала повільно працювати, а близько 9:30 доставку не можна було оформити через те, що закінчилися вільні кур'єри. Причина - великий наплив охочих скуштувати фаст-фуд.

Додамо, що Glovo працює в інших районах Києва у нормальному режимі. У районах, де є можливість доставити з McDonald's, вільних кур'єрів не залишилося. 

Відео дня
скріншот Glovo
скріншот Glovo

Нагадаємо, що McDelivery 20 вересня відкрилася у трьох ресторанах Києва – на проспекті Бажана, 3в, на вул. Гришка, 7, та на проспекті Гагаріна, 2а. А приблизно через тиждень відновлять роботу ще сім закладів у Києві, згодом відкриватимуться решта ресторанів у столиці та в різних містах на заході країни. На правобережній частині Києва доставка із McDonald's не працює.

Як відомо, ресторани мережі McDonald’s не працюють в Україні з першого дня повномасштабного вторгнення Російської Федерації. Раніше у компанії заявили, що не будуть відкриватися до кінця війни. 

Вас також можуть зацікавити новини:

  • McDonald's оголосив, що остаточно залишає Росію
  • "Неврожайний рік": у "замінника" McDonald's не буде картоплі фрі - ЗМІ
  • У Росії в заміннику McDonald's посилили правила для відвідувачів: що не можна робити
Джерело матеріала
loader
loader