Медійний шум навколо військовополонених допомагає і шкодить водночас. Про це під час пресконференції, яку транслювало НВ, сказав Ілля «Гендальф» Самойленко, т.в.о заступника командира полку «Азов» по роботі з особовим складом.
«Медійний шум допомагав, але також шкодив. З одного боку, він стимулює роботу органів влади, хоча вони роблять її нормально, з іншого – може наражати на небезпеку тих, хто в полоні. Зважайте на це, коли плануєте будь-які дії. Тому що інформація – це дуже могутня зброя», – зазначив він.
Самойленко додав, що мітинги і демонстрації в Європі з вимогами звільнити військовополонених, яких утримує Росія, – це важлива складова, «тому що ми знаходимось в різних інформаційних полях і нам ці поля треба об’єднувати».
Начальник штабу полку «Азов» Богдан «Тавр» Кротевич висловив особисту думку, що медійний шум не допомагає обміну полоненими.
«Медійний шум не допомагає взгалі. Це був, моя особиста думка, політичний обмін Медведчука (обмін, що відбувся 21 вересня, – ред.). Другого Медведчука у нас поки що немає. Але є досить цікава ідея, яку ми озвучимо пізніше, з приводу того, щоб набрати обмінний фонд для визволення наших полонених», – сказав він.
Читайте також:
- «Азов»: Висвітлення російських тортур у медіа не змінює ставлення окупантів, але тисне на сім'ї полонених
- Зеленський: Віддати Медведчука за справжніх воїнів не шкода, він пройшов усі слідчі дії