/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2Fa08efd5af79112f81f9bdb3882c3d570.jpg)
Майже 50 млн грн: лікарням Київщини виділено додаткові кошти на зарплати
Деяким лікувальним закладам Київщини виділено майже 50 млн грн на додаткове фінансування виплат заробітних плат медикам.
Про це повідомила пресслужба МОЗ.
– Низка лікарень Київщини має розрив у кілька мільйонів гривень між коштами, які вони отримують від НСЗУ та коштами, які необхідні для виплати заробітних плат медикам, – йдеться у повідомленні.
Відзначається, що різницю, яка утворилася, має намір компенсувати держава у вигляді дофінансування для своєчасної і в повному обсязі виплати зарплат.
На 20 років під 3% річних: українські медики зможуть отримати пільговий кредит на житло.
Повідомляється, що тільки в Київській області на дофінансування лікарень з початку року було виділено 48 млн гривень.
– За цей час лікарні, які отримують дофінансування, повинні були працювати над посиленням власної фінансової спроможності оптимізуватися і розробити модель подальшого розвитку, – наголошується в повідомленні.
За словами заступника міністра охорони здоров’я Олексія Яременка, наступного року, враховуючи війну та суттєве навантаження на бюджет, до закриття фінансових потреб лікарень на виплату заробітної плати має долучатися і місцева влада, яка є безпосередним власником медичних закладів.

