/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F5a916fd4a1b1c68e2607850c50c941c6.jpg)
Швидко «перевзулася». Віра Брєжнєва виконала пісню «Вишиванка»
Українська співачка Віра Брежнєва після повномасштабного вторгнення Росії в Україну зненацька почала висловлювати проукраїнську позицію.
Раніше зірка активно гастролювала по СНД і по всьому світу і ні в одному українському шоу не брала участі.
Аж раптом співачка виконала пісню «Вишиванка».
Два роки тому Віра Брєжнєва говорила, що не є українською співачкою, бо не брала участі ні в одній нашій програмі і у неї не було пісень рідною мовою.
«Я ніколи не була українською співачкою, тому що я не брала участі ні в одній «Пісні року», ні в яких шоу.
Сама Україна мене не сприймала.
Ще вважається, що для того щоб бути українською співачкою, потрібно мати пісні українською мовою, а у мене їх немає.
Коли я прийшла в «ВІА Гру», мій перший концерт був у Санкт-Петербурзі.
Я гастролювала по всьому СНД, по всьому світу», — сказала Брежнєва в одному з інтерв'ю два роки тому.
«Вишиванка» — ця пісня, яка вважається народною, насправді належить авторству відомих українських митців — поета Миколи Сома і композитора Оскара Сандлера, зазвучала по-новому в сучасному аранжуванні та у світлі останніх днів.
Додамо, що на своїй сторінці у соцмережі виконавиця оголосила, що організувала «гуманітарне тріо «ВІА Скотч».

