/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F9878606f8d69eec2f7bce1ecd021f679.jpg)
Велика Британія припинить імпорт російського зрідженого газу з 1 січня - МЗС
КИЇВ. 28 жовтня. УНН. Велика Британія введе заборону на імпорт російського скрапленого природного газу з 1 січня 2023 року. Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ у Twitter, передає УНН.
Цитата
"З 1 січня 2023 року Велика Британія припиняє весь імпорт російського скрапленого природного газу і підтримує країни в усьому світі в зниженні їхньої власної залежності. Ми позбавляємо путіна коштів для його незаконної війни", - йдеться у заяві.
Додамо
Міністри енергетики країн Європейського Союзу обговорять у вівторок обмеження цін на газ для всього блоку, намагаючись спланувати свої наступні кроки, хоча, ймовірно, минуть тижні, перш ніж буде ухвалено будь-які остаточні рішення.

