/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F254%2F8f10371e843dfad2ceadfef3fa6ad3f9.jpg)
Венгер: Мені розповідали про Сака, коли я ще був в Арсеналі
Венгер: Мені розповідали про Сака, коли я ще був в АрсеналіЛегендарний француз задоволений розвитком молодого англійського вінгера.
Легендарний тренер лондонського Арсеналу Арсен Венгер, який пропрацював у таборі "канонірів" у період з 1996 по 2018 рік, висловився про прогрес молодого вінгера та вихованця лондонців Букайо Сака.
Раніше 21-річний англієць казав, що найбільше шкодує через те, що не встиг попрацювати під керівництвом Венгера в Арсеналі — він дебютував за першу команду "канонірів" через сезон після того, як французький фахівець залишив Емірейтс.
"Це дуже мило з його боку.
Звичайно, одного разу ми зустрінемося.
Я радий його розвитку і тому, що він все ще грає в Арсеналі.
Мені розповідали про нього, коли я ще був у клубі.
Він був одним із двох чи трьох хлопців, які в майбутньому точно мали опинитися в першій команді.
Я чув про нього дуже хороші речі, мені сказали, що у нього дуже хороший менталітет.
Це заспокоює, тому що в наші дні гравців прославляють так швидко, що для них важливо мати хорошу основу", — цитує слова Венгера L'Équipe.
Цього сезону Букайо Сака провів за Арсенал 20 матчів, у яких забив 5 голів і віддав 6 результативних передач.
Щодо чемпіонату світу-2022, то 21-річний вінгер забив за збірну Англії три м'ячі у трьох проведених поєдинках.

