Канал «Дом» випустив документальний фільм «Мами війни»
Канал «Дом» випустив документальний фільм «Мами війни»

Канал «Дом» випустив документальний фільм «Мами війни»

Канал «Дом» випустив документальний фільм «Мами війни» - Фото 1
Канал «Дом» випустив документальний фільм «Мами війни» - Фото 2
Це історії жінок, діти яких загинули внаслідок російської агресії.
Канал «Дом» випустив документальний фільм «Мами війни» - Фото 3
Канал «Дом» випустив документальний фільм «Мами війни» - Фото 4

В ефірі каналу «Дом» відбулась прем’єра документального фільму власного виробництва «Мами війни». Про подробиці розповіла пресслужба компанії.

До стрічки увійшли історії п’яти жінок, яким довелося знайти сили жити далі, а також берегти пам’ять про загиблих. Їхні діти – вже майже дорослі юнаки й дівчата, що були на самому початку дорослого життя. Це захисники України, студентка з Вінниці, школяр з Харкова.

У фільмі знімалися мами з різних регіонів України. Тетяна Бутусіна з Івано-Франківщини виховала 12 дітей. Її велика родина переїхала з Донбасу. Її старші сини – Роман і Леонід – завжди хотіли бути військовими, вступили довійськових навчальних закладів. Хлопці загинули разом, на початку березня, в бою на Чернігівщині біля села Лукашівка. Батьки, коли приїхали по тіла синів, зібрали залишки обпаленої, пробитої амуніції і навіть пісок з їхньою кров’ю, щоб відвезти додому на Івано-Франківщину. Навесні Леонід планував одружитися і всиновити дітей, які стали сиротами через війну. Тепер це збираються зробити його батьки.

Алла Черняхівська з Вінниці 14 липня, під час ракетного обстрілу центру міста, втратила єдину дитину, 18-річну доньку Сашу Борівську. Батьки шукали дівчину майже півтори доби. Вона опинилась в самому епіцентрі вибуху російської ракети. Щоб ідентифікувати тіло доньки, мамі довелось здавати кров для ДНК-експертизи. «Це процедура така, що я можу лише одне побажати нелюдам з сусідньої держави, яка це влаштувала, проходити її щодня з ранку до ночі», – говорить Алла Черняхівська.

Вона довго не наважувалась навіть зайти в кімнату доньки, не застеляла ліжко, яке Саша лишила того трагічного ранку, бо дуже поспішала і не любила запізнюватись. Батьки Саші заснували благодійний фонд пам‘яті жертв того жахливого обстрілу та планують облаштувати на місці трагедії меморіальний сквер.

Також до стрічки увійшли історії  Людмила Купрійчук з Вінниці, Лариси Порплиці з Кіровоградщини, Катерини Череватенко з Харкова.

Нагадаємо, 6 жовтня на телеканалі «Дом» стартував проєкт власного виробництва «Дочекаюсь» про поверненн яукраїнських біженців додому. Його ведучою є Лілія Ребрик.

На фото: Катерина Череватенко

Теги за темою
російська агресія
Джерело матеріала
loader
loader