Розвідники вважають, що РФ зіткнеться з проблемами під час укомплектування і оснащення запланованого військового розширення.
Керівництво Росії задумало реформу армії через ймовірну військову загрозу в майбутньому. Однак РФ буде важко укомплектувати нові війська.
Про це повідомляє у Twitter Міноборони Великої Британії.
Там нагадують, що 17 січня 2023 року міністр оборони Росії Сергій Шойгу оголосив про плани серйозних змін у структурі збройних сил, які мають бути здійснені в період від 2023 до 2026 рік.
Шойгу також оголосив про відновлення Московського та Ленінградського військових округів, часткове повернення до радянської організації військ у західній частині Росії. Новий армійський корпус планується створити в також Карелії, що поблизу фінського кордону.
"Плани Шойгу сигналізують про те, що російське керівництво вважає, що посилена звичайна військова загроза триватиме ще багато років після нинішньої війни в Україні. Проте Росія, швидше за все, матиме труднощі з персоналом та обладнанням для запланованого розширення", ‒ йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, у Російській Федерації триває так звана часткова мобілізація, там готуються до нової хвилі.
Аналітики ISW вказують на те, що за даними Генерального управління розвідки України, в Росії починають активніше мобілізувати чоловіків старшого віку, а також мігрантів із країн колишнього Радянського Союзу.
А у тимчасово окупованому Криму до військкоматіввже почали викликати IT-фахівців фінансових працівників та інших фахівців, які мали бронь від мобілізації.
За оцінками воєнної розвідки України, Росія намагається створити двохмільйонну армію.
Мобілізація в Росії: для чого Путін збільшує свою армію
Читайте також:
- Нова хвиля мобілізації в РФ націлена на жителів Москви: готують рейди підприємствами і бояться протестів
- Чи дійсно РФ може мобілізувати до війська 20 млн людей: пояснення експерта
- "Цифри дуже перебільшені": військовий про наміри РФ зібрати 2-мільйонну армію цього року