/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F3f990373ca3f5dcfcba3ccdae3083fff.jpg)
Меджліс оголосив всеукраїнську акцію для допомоги Туреччині
КИЇВ. 11 лютого. УНН. Меджліс повідомив про оголошення всеукраїнської акції, щоб допомогти постраждалим людям від землетрусу у Туреччині. Передає УНН з посиланням на сторінку у Facebook голови Меджлісу Рефата Чубарова.
Деталі
Меджліс кримськоготатарського народу створив всеукраїнську акцію, на меті у якої допомогти постраждалим людям від землетрусу у Туреччині.
Цитата
«Меджліс кримськотатарського народу виступає з ініціативою проведення всеукраїнської акції «Добрий сусід – найближча родина» з надання гуманітарної допомоги громадянам Туреччини, які постраждали від наслідків руйнівних землетрусів 6 лютого 2023 року», – написав голова Меджлісу.
Доповнення
Чубаров також додав, що "Всеукраїнська акція проводитиметься протягом одного місяця – з 13 лютого 2023 року по 13 березня 2023 року".
"Про перелік першочергових предметів та видів гуманітарної допомоги, що прийматимуться від громадян та організацій України, а також порядок їх оформлення, місце та час прийому будуть оголошені у ході прес-конференції", - йдеться у повідомленні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кількість загиблих внаслідок землетрусів у Туреччині та Сирії зросла до 23 726 осіб

