/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F095b732f8e2a26a052d518d77ff4b49a.jpg)
Зінченко відзначився дебютним голом в АПЛ – Арсенал вирвав перемогу в Астон Вілли
Лондонський Арсенал обіграв Астон Віллу у матчі 24-го туру англійської Прем’єр-ліги.
Гра на стадіоні Вілла Парк у Бірмінгемі завершилася перемогою лондонців з рахунком 4:2.
Каноніри двічі програвали по ходу зустрічі, але змогли відігратися та вирвати перемогу у компенсований арбітром час.
Господарі поля повели у рахунку вже на п’ятій хвилині після точного удару Оллі Воткінса.
Але на 16-й хвилині хавбек канонірів Букайо Сака відновив паритет у зустрічі.
Зараз дивляться.
Втім на перерву команди пішли за мінімальної переваги левів (2:1) – ще одним голом за Астон Віллу відзначився Філіппе Коутіньйо.
У другому таймі на 61-й хвилині зрівняв рахунок український захисник Олександр Зінченко дальнім ударом з метрів 20-ти.
Для українця це перший гол у складі лондонської команди та перший гол у чемпіонаті Англії у кар’єрі за 92 проведених матчі.
Крім цього, Зінченко став тринадцятим автором гола Арсенала в поточному сезоні АПЛ, що є рекордом серед команд.
У компенсований арбітром час до другого тайму у сітці воріт господарів побувало ще два м’ячі – на третій хвилині автоголом відзначився аргентинський голкіпер Емільяно Мартінес, а фінальну крапку на восьмій компенсованій хвилині поставив форвард канонірів Габріел Мартінеллі.
Після 23-х матчів Арсенал наразі посідає першу сходинку у турнірній таблиці чемпіонату Англії, маючи 54 очки.
Другим йде Манчестер Сіті, який наразі проводить матч проти Ноттінгема.
Для містян це 24-та гра в АПЛ цього сезону.
Маліновський забив гол-красень у ворота ПСЖ та вивів Марсель в 1/4 фіналу Кубку Франції.

