![У трьох областях відключення світла через обстріли](https://thumbor.my.ua/RDlA0M6Yn26a4lvwzJUsfAjfw7s=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2Fe0349acb292ca2824e5b1278475b07d6.jpg)
У трьох областях відключення світла через обстріли
БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО
Споживання електроенергії в Україні перебуває на рівні звичайного робочого дня. Дефіцит потужності в енергосистемі відсутній 12 діб поспіль.
У прифронтових районах трьох областей України відбуваються відключення електрики через обстріли російських агресорів. Про це повідомляє Укренерго у четвер, 23 лютого.
“Через пошкодження мереж операторів системи розподілу, спричинені ворожими обстрілами, є знеструмлення у прифронтових районах Харківської, Запорізької, Херсонської областей. Там, де дозволяє безпекова ситуація, проводяться ремонтні роботи”, – йдеться у повідомленні.
При цьому споживання електроенергії в Україні перебуває на рівні звичайного робочого дня. Дефіцит потужності в енергосистемі відсутній 12 діб поспіль і наразі не прогнозується.
В енергосистемі працюють усі види електростанцій. Імпорт електроенергії здійснюється у незначних обсягах і продовжує знижуватись.
Області не мають лімітів на споживання електроенергії. Але у разі зміни ситуації в енергосистемі й різкого зростання споживання – можливе застосування відключень.
В Одесі, як і раніше, діють мережеві обмеження, викликані значним пошкодженням енергетичної інфраструктури. Застосовуються графіки погодинних відключень. В Одеській області тривають посилені ремонти.
Раніше повідомлялося, що в Одесі на високовольтній лінії сталася аварія. Електронавантаження було перерозподілене на високовольтну лінію, яку енергетики відремонтували на вихідних.
Джерело
![У трьох областях відключення світла через обстріли - Фото 1](https://thumbor.my.ua/Yf4n5lnCLgNT7tLVdCYmiWu7530=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F891cb214de841e14b7235dcc96d1bd37.png)
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)