Оборона Бахмута досягла поставлених цілей: ЗСУ знищили основне боєздатне угруповання армії РФ – Подоляк
Оборона Бахмута досягла поставлених цілей: ЗСУ знищили основне боєздатне угруповання армії РФ – Подоляк

Оборона Бахмута досягла поставлених цілей: ЗСУ знищили основне боєздатне угруповання армії РФ – Подоляк

Оборона Бахмут на Донеччині досягла поставлених цілей. ЗСУ реалізували план зі знищення основного боєздатного угруповання російської армії, а також виграли час для поповнення власних ресурсів.

Про це радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк розповів в інтерв’ю CNN.

Він зазначив, що зі схвалення президента Зеленського було ухвалено рішення зробити оборону ключової ділянки фронту пріоритетним завданням. Відповідну стратегію було розроблено українськими військовими відомствами. 

Зараз дивляться

– Що стосується оборони Бахмута, то вона виконала поставлені завдання на 1000%. Військові реалізували план зі знищення основного боєздатного угруповання противника з одного боку та забезпечили навчання й підготовку десятків тисяч українських військовослужбовців для підготовки до контрнаступу з іншого, — заявив радник.

Подоляк зазначив, що навіть якщо ЗСУ в якийсь момент відійдуть на вигідніші позиції, то оборона Бахмута для української сторони все одно буде великим стратегічним успіхом і фундаментом для перемоги над РФ. Він додав, що рішення про відступ українських сил у Бахмуті не було ухвалено.

Раніше ми розповідали, що у  Бахмуті . Моральний і психологічний стан російських військових дуже низький.

Читайте
Бої за Бахмут досягли найвищого рівня напруження, ЗСУ боронять позиції – Сирський
Теги за темою
Збройні сили України Донецька область
Джерело матеріала
loader