Боремось далі, – продюсер"Будинку зі скалок" прокоментував перемогу "Навального" на Оскарі
Боремось далі, – продюсер"Будинку зі скалок" прокоментував перемогу "Навального" на Оскарі

Боремось далі, – продюсер"Будинку зі скалок" прокоментував перемогу "Навального" на Оскарі

Режисер та продюсер фільму Азад Сафаров прокоментував переможців цьогорічного Оскара. У номінації "Найкращий документальний фільм" переміг не український "Будинок зі скалок", а російський "Навальний".

Реакція режисера на програш

Азад Сафаров висловив сум через те, що не зміг принести Оскара Україні. Він підкреслив, що перемога мала бути здобута не через те, що фільм український, а тому, що він цінний, глибокий і знятий дуже талановито.

Але сьогоднішній вечір ще раз довів, що російська пропаганда дуже добре діє і вміє розкручувати псевдо героїв там, де героїв нема. А значить у нас ще багато роботи. Ми українці, ми не скаржимось. Ми боремось. Переконуємо, доносимо, доводимо інформацію знову і знову поки нас не почують,
– написав Азад Сафаров.

За ті 10 днів, упродовж яких українська делегація була в США, вони усюди намагалися говорити про російські злочини, війну та фейки. Азад заявив, що метою було привернути увагу до України через фільм.

"Нас усюди вітали, підтримували, обіймали і розпитували все про все про Україну. Американці дійсно дуже і дуже переживають за Україну. Ми українці, ми не ображаємось. Ми боремось. Ми, як і багато крутих українських режисерів і продюсерів, робитимемо все, щоб в Україні було не лише Оскар, а і багато інших нагород. Ми українці, ми не здаємось. Ми боремось далі. Любимо і обіймаємо вас. Дякуємо за вашу підтримку. Чекаємо з нетерпінням повернення додому", – підсумував Азад Сафаров.


Українська делегація на Оскарі / Фото з фейсбуку Азада Сафарова

Що відомо про "Будинок зі скалок"

  • Український фільм вперше був номінований на премію Американської кіноакадемії. "Будинок зі скалок" розповідає про особливий дитбудинок на сході країни, де невтомно працюють над тим, щоб діти були в безпеці.
  • Герої фільму – не вигадані, а справжні. Вони пережили жахи російської окупації та війни. Фільм є особливо актуальним, бо в липні 2022 року Росія окупувала Лисичанськ.
  • Зйомками фільму займались одразу кілька країн: Данія, Україна, Швеція та Фінляндія. Режисером стрічки є данець Сімон Леренг Вільмонт.
Джерело матеріала
loader
loader