Навчання пілотів на західних винищувачах може зайняти менше, ніж півроку, – Повітряні сили ЗСУ
Навчання пілотів на західних винищувачах може зайняти менше, ніж півроку, – Повітряні сили ЗСУ

Навчання пілотів на західних винищувачах може зайняти менше, ніж півроку, – Повітряні сили ЗСУ

На цьому зокрема наголосив начальник авіації командування Повітряних Сил ЗС України бригадний генерал Сергій Голубцов, пише 24 Канал. Військовий також повідомив, скільки може зайняти навчання українських пілотів для керування західними винищувачами.

За словами Голубцова, зараз в України є можливість для зберігання та захисту авіації, оскільки від союзників надходить все більше систем протиповітряної оборони, які можуть захистити зокрема і аеродромну інфраструктуру.

Терміни навчання пілотів

Військовий повідомив, що зараз українські пілоти витискають максимум можливостей з радянської техніки, що є на оснащені в армії.

Нещодавно два льотчики з України проходили тестування в Сполучених Штатах Америки, аби показати наскільки швидко зможуть освоїти сучасні бойові літаки, зокрема і F-16. Висновки показали, що термін перенавчання українських пілотів може зайняти менше, ніж 6 місяців.

Голубцов наголосив, що швидше Україна отримає сучасні багатоцільові літаки, тим швидше зможе перемогти у війні і врятувати якомога більше людських життів.

Відомий пілот Ден Гемптон зголосився захищати небо України

  • Ден Гемптон – підполковник у відставці із позивним Two Dogs. Його називають "найсмертоноснішим" пілотом F-16. Він здійснив 151 бойовий виліт та має чи не найбільше військових нагород серед пілотів винищувачів з часів війни у В'єтнамі.
  • Гемптон вважає, що партнери передадуть Україні літаки F-16. А далі потрібно знайти людей, які мають тисячі годин польотів на цих винищувачах. Він вважає, що є достатньо таких пілотів, які погодилися б приїхати допомогти Україні. Гемптон сам заявив, що готовий на це піти, якщо уряди все погодять.
  • Олександр Мусієнко назвав такий сценарій реалістичним, за умови, якщо Україна отримає літаки F-16. Він нагадав, що Україну зокрема захищає інтернаціональний легіон. Це іноземні бійці, які дають добровільну згоду, підписують контракт і воюють у складі української армії.
Теги за темою
авіація
Джерело матеріала
loader
loader