![Через негоду у восьми областях України є значні знеструмлення](https://thumbor.my.ua/zpsO3OcYsy50i6f-n9aolO7gkZI=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2Fcaa625731f123a27eb4f0ee6b3a0a559.jpg)
Через негоду у восьми областях України є значні знеструмлення
Через негоду є значні знеструмлення споживачів у восьми областях на заході та півдні України. Про це повідомляє НЕК "Укренерго" в Телеграм-каналі.
"Сьогодні внаслідок негоди (штормовий вітер, сніг з дощем) та пошкодження у мережах операторів систем розподілу (ОСР) є значні знеструмлення споживачів у 8-ми областях на заході та півдні України", - йдеться у повідомленні.
Зокрема, знеструмлення є у таких областях:
- Волинська;
- Львівська;
- Закарпатська;
- Рівненська;
- Хмельницька;
- Тернопільська;
- Чернівецька;
- Одеська.
Зазначається, що ремонтні бригади ОСР працюють над усуненням пошкодження та відновленням електропостачання. При цьому споживання дещо вище, ніж у понеділок, через похолодання.
В компанії повідомили, що наразі працюють усі види електростанцій. Виробництва електроенергії достатньо для покриття споживання. Також триває незначний імпорт електроенергії.
![Україна готова знову розпочати експорт електроенергії в Європу – міністр енергетики](https://thumbor.my.ua/IPl_xtsW41EOW1vbSxGqlBmI_48=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F5ad9d47e7536452372df4bb45eb24917.jpg)
![Найстрашніша зима позаду: одразу у шести областях України вимикають опалення](https://thumbor.my.ua/-jKWwIHWZfwWycKwPQyTAMbhLmY=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F790adff3cd775c78830d59852d7252e8.jpg)
Ситуація з електроенергією в Україні - останні дані
У Житомирській області через значні пошкодження мереж внаслідок неодноразових атак росіян застосовуються обмеження споживання.
В інших регіонах обмежень у мережах "Укренерго", які б призводили до необхідності обмеження споживання, немає.
Складна ситуація з електропостачанням залишається у регіонах вздовж лінії фронту, де ворог постійними артобстрілами пошкоджує мережі.
Зокрема, вчора внаслідок російських обстрілів пошкоджені мережі операторів системи розподілу у Харківській, Запорізькій та Херсонській областях.
"Станом на сьогодні наші ремонтні бригади завершили аварійно-відновлювані роботи та включили 5 одиниць критично важливого обладнання на різних об’єктах магістральних мереж НЕК "Укренерго". Це дозволило усунути деякі мережеві обмеження та підвищити надійність живлення окремих регіонів", - повідомила прес-служба.
Погода 28 березня - в Україні оголосили штормове попередження
На сьогодні,28 березня, в Україні через погіршення погоди оголосили штормове попередження.
За даними Укргідрометцентру, по всій країні очікуються пориви вітру до 17-22 м/с, а у західних областях - місцями 25 м/с.
Також у багатьох областях впродовж дня очікуються опади у вигляді дощу та мокрого снігу, а на дорогах західних та північних областей місцями ожеледиця.
Вас також можуть зацікавити новини:
- Готуйте парасольки й шапки: у вівторок в Україні різко зіпсується погода (карта)
- "Гул був страшний": буревій наробив лиха в Ужгороді (фото)
- В Укргідрометцентрі розказали, як до кінця березня зміниться погода
![loader](/files/images/preloader.gif)