![Прорив у лікуванні раку легень: вчені розробили прагматичний підхід у боротьбі з онкологією](https://thumbor.my.ua/bL2C5DKDsEapeFyS-zhBnQIh0Yk=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F189a0f1ac8e94cdb753b9d781449a30c.jpg)
Прорив у лікуванні раку легень: вчені розробили прагматичний підхід у боротьбі з онкологією
Національний інститут раку США (NCI) допоміг вченим запустити третю фазу клінічного дослідження, в якому вивчають використання двокомпонентного лікування людей із запущеним раком легень.
За словами експертів, це випробування вирізняє те, що воно є одним із перших, у якому використовується прагматичний підхід.
Прагматичні клінічні випробування призначені для оцінки ефективності терапевтичних втручань у реальних клінічних ситуаціях.
У дослідженні візьмуть участь до 700 учасників, щоб оцінити, чи покращує комбінація двох схвалених FDA препаратів, рамуцирумаб (Cyramza) і пембролізумаб (Keytruda), загальну виживаність порівняно зі стандартною хіміотерапією.
Рамуцирумаб – це препарат таргентної терапії, званий моноклональним антитілом і розроблений для лікування солідних ракових пухлин.
Пембролізумаб – це тип імунотерапії, який стимулює імунну систему організму для боротьби з раковими клітинами.
Прийнявши прагматичний підхід у дослідженні, вчені сподіваються підтвердити обнадійливі результати рандомізованого клінічного випробування другої фази, підтриманого NCI.
Джерело:
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)