Окупанти 57 разів обстріляли Херсонщину, одна людина поранена
Окупанти 57 разів обстріляли Херсонщину, одна людина поранена

Окупанти 57 разів обстріляли Херсонщину, одна людина поранена

КИЇВ. 18 квітня. УНН. За минулу добу російські загарбники 57 разів обстріляли Херсонщину, передає УНН з посиланням на голову Херсонської ОДА Олександра Прокудіна.

Цитата

"За минулу добу противник здійснив – 57 обстрілів, випустивши 342 снаряди з важкої артилерії, БПЛА та авіації. Місто Херсон ворог обстріляв 6 разів", - зазначив глава Херсонської ОВА.

Доповнення

Прокудін також додав, що: "Російські військові поцілили у житлові квартали населених пунктів області; територію та споруди дитячого оздоровчого табору Білозерської селищної громади та лінію електропередач у Чорнобаївській сільській громаді".

За інформацією, через російську агресію одна людина дістала поранення.

Нагадаємо

Російські загарбники за добу обстрілялип'ять громад Сумської області, а саме Великописарівську Білопільську, Шалигинську, Середино-Будську та Глухівську громаду.

Теги за темою
війна Обстріл
Джерело матеріала
loader
loader