Глава Закарпатської ОВА пересів на інвалідний візок, щоб дослідити інфраструктуру Ужгорода
Глава Закарпатської ОВА пересів на інвалідний візок, щоб дослідити інфраструктуру Ужгорода

Глава Закарпатської ОВА пересів на інвалідний візок, щоб дослідити інфраструктуру Ужгорода

Після цього в ОВА заявили, що регіон підтримує Національну стратегію зі створення безбар'єрного простору в Україні на період до 2030 року. Саме тому очільник обласної військової адміністрації підписав декларацію в межах конференції "Безбар'єрна Україна".

Віктор Микита провів день у кріслі колісному

Нщодавно на зустрічі з громадою й активом у межах конференції "Безбар'єрна Україна", яку по всій країні ініціювала перша леді Олена Зеленська, пообіцяв присутнім людям з інвалідністю, що тимчасово пересяду на крісло колісне та разом із ними проїду вулицями обласного центру, щоб відчути на собі реальні бар'єри, які вони долають щодня?
– заявив Микита.

Так, посадовець пересів на крісло колісне разом зі спортсменкою, чемпіонкою України, Європи та світу з фехтування на візках Надією Дьолог.

Глава Закарпатської ОВА дослідив безбар'єрність в Ужгороді: дивіться відео

Після поїздки глава Закарпатської ОВА заявив, що особисто для нього питання безбар'єрності набуло нового значення.

Цей досвід ляже в основу майбутньої роботи,
– пообіцяв посадовець.

Глава ОВА перевірив безбар'єрність в Ужгороді / Фото посадовця

У Чернівцях також досліджували безбар'єрність

  • 5 травня у Чернівцях чиновники Чернівецької ОВА проїхались містом на колісних кріслах. Як виявилось, місто не пристосоване до крісел.
  • Перша заступниця начальника Чернівецької ОВА Альона Атаманюк розповіла, що подолала на кріслі 100 – 200 метрів і проїхати їх було дуже важко. За словами Атаманюк: "Надзвичайно різкі переходи між тротуаром і проїжджою частиною. Важко піднятись на бордюр".
  • Окрім цього, багато приміщень абсолютно недоступні. І навіть до кнопки виклику часто не кожна людина може дотягнутись.
Теги за темою
Ужгород
Джерело матеріала
loader
loader