/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F5c02fe014e6842c217b1bb1809992156.jpg)
Блінкен повідомив, чи можуть США ще надати Україні необхідне озброєння
За словами держсекретаря, Javelin і Stinger допомогли ЗСУ на початковому етапі війни.
Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що Вашингтон готовий надати Україні більше озброєння для контрнаступу, якщо виникне така необхідність.
Про це він сказав в інтерв'ю PBS NewsHour.
"Якщо будуть прогалини, якщо будуть недостачі, нам скажуть, і ми докладемо всіх зусиль, щоб їх заповнити", - заявив Блінкен.
За його словами, на кожному етапі підтримки Києва Білий дім працює із понад 50 країнами, щоб "пристосуватися, адаптуватися, переконатися", що ЗСУ мають все необхідне для боротьби з російськими окупантами.
"Це процес, і ми працюємо буквально щодня з українцями та цією коаліцією країн, щоб переконатися, що у них є підтримка. Якщо є прогалини, якщо є нестача, вони повідомлять нас, і ми докладемо всіх зусиль, щоб їх заповнити", - сказав Блінкен на брифінгу.
Зазначається, що це підтверджує прагнення США підтримувати Україну та її територіальну цілісність в умовах війни проти Росії. Держсекретар наголосив, що вони вже постачають до України військове обладнання і готові продовжувати цю практику в майбутньому.
Він також зазначив, що надані Збройним силам Україні Javelin і Stinger допомогли на початковому етапі війни і не дали росіянам захопити столицю Київ.
Нагадаємо,до Німеччини раніше запланованого терміну прибули американські танки Abrams.На них за два-три тижні українські військові розпочнуть навчання. Танки, які США надають Україні, будуються відповідно до специфікацій її військових і надійдуть до України на початку осені, як тільки війська закінчать навчання.
- Єрмак повідомив, чи необхідні Україні винищувачі після отримання далекобійних ракет
- Ракети Storm Shadow навіть кращі від ATACMS: аналітик описав ефективність
- Українські війська почали "формувати" операції для контрнаступу: CNN повідомило деталі

