У росіян величезні проблеми, – військовий експерт припустив, що відбувається у Бахмуті
У росіян величезні проблеми, – військовий експерт припустив, що відбувається у Бахмуті

У росіян величезні проблеми, – військовий експерт припустив, що відбувається у Бахмуті

Військовий експерт Павло Нарожний зауважив, що приїзд полковників на передову свідчить про те, що на відстані вони вже не мали можливості керувати процесами. Про це він розповів 24 Каналу.

В російській армії гинуть генерали

Нарожний уточнив, що загинули заступник командира армійського корпусу з військово-політичної роботи Юрій Бровко та командир 4 мотострілецької бригади В'ячеслав Макаров.

Ці два командири дуже рідко перебувають разом. Це абсолютно логічно, адже якщо з одним виникне якась проблема, то інший повинен його замінити,
– пояснив він.

Якщо вони удвох приїхали дуже близько до лінії фронту, в зону дії артилерії і там загинули, це означає, що існують проблеми з керуванням і його втрату.

Це може бути пов'язано з проблемами зв'язку, низькою мораллю у військах, невиконанням наказів тощо. І тому полковник поїхав спілкуватися з солдатами на передову. Зазвичай полковники і командири бригади спілкуються виключно з комбатами, а вони вже далі передають накази командиру роти, а ті – сержантам, солдатам,
– підкреслив співрозмовник.

Він зауважив, що в Україні з 2014 року загинули полковники – комбриг 128-ї гірсько-штурмової бригади Євген Коростельов (у 2019 році) та комбриг 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу полковник Віталій Гуляєв (у 2022 році).

"А в російській армії гинуть генерали, полковники, високого рангу офіцери", – зазначив військовий експерт.

Військовий експерт розповів про ситуацію в Бахмуті: дивіться відео

Завдання – триматися

Нарожний розповів про ситуацію в Бахмуті. Українське командування зосередилось на наступі на флангах, а в самому місті поставлене завдання – триматися.

В Бахмуті жодних наступальних дій я не бачу. Коли будуть зачищені фланги і почнуться проблеми в окупантів, тоді українські сили почнуть проводити наступальні дії безпосередньо в місті,
– припустив він.

Військовий експерт відзначив, що можливо у нашого командування є плани обійти російське угруповання з флангів та оточити.

На флангах воюють дуже гарно підготовлені, оснащені і найголовніше дуже вмотивовані українські штурмові бригади,
– зауважив він.

Водночас цього оточення дуже побоюється Євгеній Пригожин, власник ПВК "Вагнера", який заявляє, що "фронт сиплеться".

Проте Павло Нарожний вважає, що зарано так стверджувати, хоча б і хотілось в це вірити.

"Якщо дійсно б "фронт сипався", наші б війська легко проходили б другу та третю лінію оборони – приблизно 15 кілометрів. Але поки що цього я не бачу", – повідомив він.

Що відомо про загибель російських командирів в Бахмуті

  • Міноборони Росії 14 травня повідомило про загибель командира 4-ї мотострілецької бригади російської армії полковника В'ячеслава Макарова та заступник командира армійського корпусу з військово-політичної роботи полковник Євгена Бровко.
  • Полковники загинули ймовірно під час відбиття атаки ЗСУ у Бахмуті – в місті загинув Бровко та у районі населеного пункту Іванівське, де командував боєм Макаров. Він був тяжко поранений і загинув під час евакуації з поля боя. Бровко ж отримав множинні осколкові поранення.
  • Напередодні у Кліщіївці в Бахмутському районі було знищено щонайменше 3 офіцерів російської армії та 20 солдатів. Внаслідок "бавовни" загинули командування 4 окремої мотострілецької бригади, що входить до 2 армійського корпусу окупантів на Донбасі.
Теги за темою
війна
Джерело матеріала
Згадувані персони
loader
loader