"Тошнотик" і "підлабузник": Джонсон не шкодував слів для Макрона після переговорів з Путіним
"Тошнотик" і "підлабузник": Джонсон не шкодував слів для Макрона після переговорів з Путіним

"Тошнотик" і "підлабузник": Джонсон не шкодував слів для Макрона після переговорів з Путіним

Ба більше, ці дії настільки розгнівали британського очільника, що він назвав Макрона "путінським підлабузником". Крім цього, Джонсон не цуравшись пообіцяв "йому врізати".

Джонсон розлютився на Макрона за телефонні розмови з Путіним

Колишній помічник голови британського уряду Гуто Харрі в одному з подкастів розповів, що Борис Джонсон почав емоційно висловлюватися про французького президента через кілька місяців після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. За його словами, на одній із зустрічей експрем'єру Британії урвався терпець і він просто визвірився на Еммануеля Макрона.

По суті, він сказав: "Він — слово з чотирьох літер, яке починається на C (нецензурне слово англійською – 24 Канал), він — дивак, він — путінський підлиза,
— наголосив Харрі.

Він також додав, що йому здавалося, що Джонсон навіть хотів фізично нашкодити Макрону. Адже ексочільник британського уряду вжив англійський термін "зняти боксерські рукавички", а також казав, що "мені доведеться врізати йому".

Зрештою Харрі підкреслив, що лідери обох країн помирилися та почали добре ладнати. До того ж вони навіть хильнули по чарці на одній із зустрічей.

"Вони пішли разом випити віскі на саміті "Великої сімки", – сказав експомічник Джонсона.

На цей подкаст також відреагував і речник Бориса Джонсона. Він заявив, що експрем'єр Британії не визнає розповідь Харрі про зустріч з Макроном.

Макрон побив горщики з Путіним і перестав йому телефонувати

  • Нещодавно президент Франції Еммануель Макрон висловив думку про те, що Росія стала все більше залежати від Китаю. Він назвав порівняв зв'язки між Москвою та Пекіном з відносинами між "феодалом і васалом".
  • Цю заяву жодним чином не змогли оминути в Кремлі.Прессекретар Путіна Дмітрій Пєсков зауважив, що Росію і Китай поєднує так звана "взаємна вигода".
  • Кремлівський прихвостень також підкреслив, що Пекін та Москва враховують свої спільні інтереси й нібито мають "близькість світогляду щодо міжнародних справ". За його словами, це проявляється у "спільному неприйнятті чужої думки щодо розвитку відносин між країнами".
Теги за темою
Володимир Путін Еммануель Макрон Борис Джонсон
Джерело матеріала
loader
loader