/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F097eb6493f0fd9fa44cfccda4acf752b.jpg)
ЗСУ тримають оборону: в Міноборони спростували заяви окупантів про “взяття” Бахмута
У Міністерстві оборони України спростували заяви російських окупантів про начебто повне захоплення міста Бахмут (Донецька область).
Як зазначила заступниця міністр оборони України Ганна Маляр, українські військові тримають оборону в одному з районів міста.
– У Бахмуті важкі бої. Ситуація критична. Разом із тим, наші війська тримають оборону в районі Літак, – наголосила вона.
Маляр уточнила, що станом на зараз українські бійці контролюють деякі промислові та інфраструктурні об‘єкти в цьому районі та приватний сектор.
Речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий також спростував фейкові твердження ПВК Вагнера про начебто захоплення Бахмута. Він зазначив, що бої за місто тривають.
– Це неправда (заяви ПВК Вагнера, – Ред.). Наші підрозділи воюють у Бахмуті, – заявив Череватий у коментарі західним ЗМІ.
Раніше сьогодні засновник терористичного формування ПВК Вагнера Євгеній Пригожин оголосив, що його найманці начебто повністю контролюють Бахмут.

