/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F252%2F9ff65822182432056fa7010d977b09b7.jpg)
На Львівщині п'яний водій скоїв смертельну ДТП
Сьогодні, 22 травня, близько 6.30 на автодорозі «Львів-Луцьк» неподалік села Новий Став Львівського району сталася ДТП. Про це повідомляє поліція Львівської області.
Водій автомобіля Мазда 6, 23-річний мешканець Львівського району, не впорався з керуванням тому транспортний засіб виїхав за межі дороги та перекинувся.
У ДТП 23-річний пасажир автомобіля від отриманих травм помер на місці події.
Водій керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України.
Водію загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від п’яти до десяти років.

