/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F30%2Fe8f8b4d08999cf488177cc5474d0d900.jpg)
Власний видобуток газу та розосередження генерації – що іще допоможе нам пережити наступну зиму
Власний видобуток газу та розосередження генерації – що іще допоможе нам пережити наступну зиму
Стратегічна мета уряду в контексті підготовки до наступного опалювального сезону - мінімізувати імпорт газу в Україну за рахунок збільшення власного газовидобутку. Про це повідомив у Telegram прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
На засіданні Антикризового енергетичного штабу визначили, що на початок осінньо-зимового періоду запас газу в сховищах має складати понад 14 млрд кубічних метрів.
Що ж стосується електроенергетики, то тут планують до початку опалювального сезону відновити 1710 МВт генеруючих потужностей. Задля безпеки та ефективної роботи галузі енергетикам доручили збільшити можливості експорту-імпорту електроенергії з ЄС.
Зважаючи на потенційну загрозу подальших обстрілів з боку російських агресорів, Міненерго та Мінінфраструктури отримали завдання забезпечити роботу із захисту від російських дронів і ракет генеруючих потужностей та систем розподілу. Серед іншого розглянули пропозицію з децентралізації енергомережі. Громадам запропонували розбудовувати розосереджену генерацію.
Раніше повідомлялося, що для підготовки енергосистеми до наступного опалювального сезону треба мінімум 50 млрд гривень.

