Заплатив біткоїном - у в'язницю: найвідоміший у світі курорт оголосив війну криптотуристам
Заплатив біткоїном - у в'язницю: найвідоміший у світі курорт оголосив війну криптотуристам

Заплатив біткоїном - у в'язницю: найвідоміший у світі курорт оголосив війну криптотуристам

Влада індонезійського курорту Балі вирішила боротися з криптовалютними операціями на острові. Туристам, які продовжать розплачуватись біткоїном чи іншими віртуальними активами, загрожуватимуть жорсткі санкції.

Губернатор Балі Вайан Костер нагадав, що єдиною законною валютою на Балі є індонезійська рупія. До тих, хто про це забуде, вживатимуть жорстких заходів, повідомляє державне агентство Antara.

"Суворі заходи варіюватимуться аж до депортації, адміністративних заходів, кримінальних покарань, закриття комерційних приміщень та інших жорстких санкцій", – зазначив політик.

Представник Банку Індонезії Трісно Нугрохо уточнив, що торгівлю криптовалютою в Індонезії дозволено, а заборонено лише використання таких активів для оплати товарів та послуг. Вайан Костер додав, що використання на Балі будь-якої валюти, крім національної, є кримінальним злочином і може каратися аж до одного року ув'язнення та штрафу у розмірі 200 млн рупій (близько $13 тис.).

Це на Балі доволі поширене явище – згідно з даними проекту Coinmap, на курорті існує понад 30 місць, де можна розрахуватися криптовалютою. Це і місця для медитації, і прокат моторолерів, і різноманітні кафе. Найбільше їх налічується в Убуді – головному туристичному центрі острова.

Рішення влади Балі розділило криптовалютну спільноту. Як повідомляє Cointelegraph, одні їх підтримали, а інші пригрозили, що більше не відвідуватимуть цей острів. Варто зазначити, що туризм є основним сектором економіки Балі, який дає 28% доходу до місцевої скарбниці.

Попри жорстку позицію губернатора Балі, у лютому Міністерство торгівлі Індонезії оголосило про плани запустити національну криптобіржу. Крім того, місцева влада внесла зміни до законодавства країни, прирівнявши цифрові активи до цінних паперів.

Також OBOZREVATEL повідомляв, що у 2021 році індонезійські релігійні лідери закликали мусульман припинити використовувати криптовалюту як платіжний засіб. Вони стверджують, що біткоїн та інші активи підпадають під опис хараму – тобто гріха в Корані.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber . Чи не ведіться на фейки!

Джерело матеріала
loader