/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F780270cc2655da2ab058324114c8d7a3.jpg)
Залужний повідомив про розмову з генералом США Міллі: про що йшлося
Головнокомандувач розповів про ситуацію на передовій, подальші плани Збройних Сил щодо визволення української території, і про можливі дії противника.
Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний говорив телефоном з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі.
Про це Залужний повідомив 31 травня.
Головнокомандувач розповів про ситуацію на передовій, подальші плани Збройних Сил щодо визволення української території, і про можливі дії противника.
За інфомацією Залужного, приділили увагу постачанню озброєння, військової техніки і боєприпасів. Серед пріоритетних потреб – далекобійні снаряди.
"Поінформував про масовані ворожі атаки крилатими і балістичними ракетами, ударними безпілотниками та керованими авіабомбами. Важливо працювати над посиленням протиповітряної оборони України за рахунок додаткових систем та винищувачів F-16", – зазначив Залужний.
"Щодо загальної оперативної ситуації та щодо окремих напрямків", – зазначив президент.
Також раніше російське Міністерство внутрішніх справ оголосило в розшук командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександра Сирського.
- Залужний заінтригував потужним відео: "Прийшов час повертати своє"
- "Не вірте, це двійник!": журналіст висміяв російський фейк про "зникнення" Залужного
- "Продовжуємо наступальні дії": Сирський відвідав передову на Бахмутському напрямку

