Винахідливий чоловік обманув лотерею та виграв 14 разів: у чому його хитрість
Винахідливий чоловік обманув лотерею та виграв 14 разів: у чому його хитрість

Винахідливий чоловік обманув лотерею та виграв 14 разів: у чому його хитрість

Мрії про джекпот і безбідне життя на островах можуть стати реальністю, якщо підійти до виконання завдання з усією прагматичністю. Саме так зробив румунсько-австралійський економіст Стефан Мандел, коли у 1990 роках він та його команда ентузіастів вигравати у лотереях багато разів поспіль.

І справа не лише у везінні чи постійному вгадуванні комбінацій чисел. Мандел розробив цілу систему, про яку розповіло видання Іfl science.

Мандел вирахував шанси виграшу у лотерею і зрозумів, що вони неймовірно низькі. Наприклад, шанс отримати джекпот EuroMillions за одним квитком становить 1 до 139 838 160. Економіст поставив за мету купити стільки комбінацій чисел, щоб досягнути пропорції 139 838 160 на 139 838 160. Постала ще одна проблема: як купити 139 838 160 квитків, не маючи на це коштів?

Мандел довго спостерігав за тенденціями лотерей і виявив, що в якийсь період виграш зріс більш ніж у три рази, ніж вартість викупу кожної окремої можливої комбінації. Він вирішив ризикнути, припустивши, що при покупці комбінації чисел йому гарантовано повернуть інвестиції. Тож довелося знайти купку ентузіастів-"інвесторів" та залучити їх до схеми. Мандел створив алгоритми для генерації та друку квитків (що в той час дозволяли деякі лотереї).

Дочекавшись досить великого джекпоту, команда купувала ці квитки в магазинах – і схема діяла.

Після виграшів в Австралії, Мандел помітив лотереї в США, джекпоти яких значно перевищували суму, яку коштувала б покупка кожної комбінації. Особливий інтерес викликала нова лотерея штату Вірджинія, у розіграшах якої використовувалися лише числа від 1 до 44. Це означало, що було 7 059 052 можливих комбінацій, що набагато менше, ніж звичайні 25 мільйонів або більше.

Коли джекпот став досить високим – 15,5 мільйонів доларів – він наказав своїй команді скупити квитки оптом. Звичайно, Мандел заздалегідь організував цю незвичайну схему, однак деякі "інвестори" відмовилися від угоди, тож не всі комбінації пішли в хід, зменшивши шанси на перемогу.

Після двох днів покупок команда Мандела придбала 6,4 мільйона з можливих 7 мільйонів комбінацій, необхідних для гарантії виграшу – і таки виграли джекпот.

ФБР і ЦРУ зацікавилися Манделом і "його молодою командою", але жодних протиправних дій не виявили. Загалом Мандел виграв 14 різних лотерей, зібравши мільйони фунтів стерлінгів для себе та своїх інвесторів, після чого вирішив піти на пенсію і придбав будиночок на тропічних островах Вануату.

Підписуйтесь на канали OBOZREVATEL в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.

Джерело матеріала
loader