/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F33%2F925bd01a9ae4de5c01a0af54b4bce2b0.jpg)
Росія вже за півкроку від Смути, а Путін - це симуляція ФСБ. Андрій Саварець та Володимир Шевченко
Володимир Шевченко та Андрій Саварець продовжили аналізувати тему "керованої революції" в Росії під керівництвом ФСБ.
Нагадаємо, свою версію того, що відбувається в РФ, вони виклали в серії статей циклу Імперія повинна померти двічі. Їхня крайня публікація на тему, яка вийшла 6 червня - Ілюзія шантажу: чому влада Путіна - це симуляція ФСБ .
Саварець та Шевченко у бесіді з Юрієм Романенком та Миколою Фельдманом пояснюють активізацію ватажка ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина, "ізоляцію" Володимира Путіна та інші процеси децентралізації в РФ загалом, що неминуче веде до смути.
З погляду учасників бесіди, відбувається навмисна трансформація російської держави та суспільства на супертоталітарні з домінуванням спецслужб.
Хакерська атака на найбільшу біржу Південної Кореї: слід веде до КНДР
360ua.news
Самі не зізнаються: авіаексперт сказав, яка ракета могла вибухнути в Росії
24tv
Зеленський провів нараду з Будановим щодо безпекової ситуації та наявних перспектив
УкраинФорм
Україна опинилася між ризикованим миром і небезпечним продовженням війни — FT
iPress
Масована атака рф на Україну: світ закликає посилити тиск на москву
iPress
Трамп оголосив недійсними всі укази Байдена, підписані не вручну
iPress
Відставка Єрмака спричинила політичний землетрус у Києві — світові медіа
iPress