Україна обіграла збірну Мальти 1:0 у відборі на Євро-2024

Збірна України з футболу здобула другу перемогу у відборі на Євро-2024. Українці обіграли команду Мальти з рахунком 1:0. Перемогу приніс гол з пенальті Віктора Циганкова на 72-й хвилині.

Перший тайм пройшов без голів. Перед перервою Мальта втратила основного голкіпера Генрі Бонелло, який травмувався після зіткнення з форвардом збірної України Владиславом Ванатом. Після перерви українська збірна заробила пенальті за гру рукою захисником Мальти. Однак Андрій Ярмоленко не зміг відправити м'яч у ворота суперника. Україна заробила ще один пенальті на 72-й хвилині, коли арбітр зафіксував порушення на Андрієві Ярмоленку. Віктор Циганков переграв голкіпера Мальти, зробивши рахунок 1:0.

Матч Україна - Мальта проходив через два дні після гри проти Північної Македонії, який закінчився перемогою нашої збірної з рахунком 3:2. Після трьох турів Україна має шість очок та друге місце. Наступні поєдинки відбору українці проведуть у вересні.