Вчені змоделювали ядерну війну між США та Росією
Вчені змоделювали ядерну війну між США та Росією

Вчені змоделювали ядерну війну між США та Росією

У разі ядерної війни між США та РФ загинуть 5 млрд людей. Землю на десятки років огорне хмара чорного попелу й диму.


Вчені Массачусетського технологічного інституту спроєктували модель ядерної війни між США та Росією. Про це  Time.

Аби створити найбільш реалістичну симуляцію ядерної війни, науковці використали лише незасекречені дані. Зазначається, що у разі запуску однієї стороною ядерних боєголовок друга сторона відкриє вогонь у відповідь ще до того, як ракети досягнуть своєї цілі.

 

Ядерні удари з територій Норвезького моря та півночі Канади уразять цілі приблизно за 10 хвилин, що спричинить масовий вихід з ладу електроніки та створить електромагнітний імпульс у десятки тисяч В/м.
 

Наступні удари будуть націлені на центри управління та пускові установки ядерних ракет. Міжконтинентальні балістичні ракети наземного базування сягнуть цілей за пів години.
Вчені змоделювали ядерну війну між США та Росією - Фото 1

 Скриншот

За сценарієм, Франція та Велика Британія, які мають ядерний потенціал, зобов’язані, відповідно до статті 5 НАТО, захищати США. Росія завдасть ударів і по них.

 

Унаслідок кожного удару виникатиме вогняна куля, гаряча, як ядро Сонця, і виростатиме радіоактивний “гриб”. Це призведе до винищення людей поблизу, до пожеж, масових руйнувань інфраструктури.Вогонь охопить багато міст, штормовий вітер роздуватиме полум’я, внаслідок чого плавитиметься скло і метали, асфальт.



 

Чорний попіл та дим, підняті в атмосферу, на десятки років закриють Землю від сонячного тепла. Від вибухів, радіації та голоду помруть понад п’ять мільярдів людей. Це 99% жителів США, Європи, Росії та Китаю.

 

Відбудеться викид в атмосферу понад 150 тераграм (понад 165 мільйонів тонн) сажі, що спричинить “ядерну зиму” по всій планеті. Жертвами безпосередньо ядерних вибухів стануть 360 мільйонів людей. Від голоду помруть понад п’ять мільярдів.

 



Теги за темою
США Відео вчені
Джерело матеріала
loader
loader