!["Можна пішки Дніпро перейти": Могилевська вразила фанів, показавши наслідки підриву Каховської ГЕС. Фото](https://thumbor.my.ua/Ey-MAuVbx_-8AE9nm2I46Mp8Rfw=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F67%2F29129a160dcd703f1fd5d420dd04e586.jpg)
"Можна пішки Дніпро перейти": Могилевська вразила фанів, показавши наслідки підриву Каховської ГЕС. Фото
Українська співачка Наталія Могилевська відвідала місто Запоріжжя. Артистка показала своїй мільйонній аудиторії, що трапилося з річкою Дніпро після підриву росіянами Каховської ГЕС 6 червня. Вона не змогла стримати емоцій, розповівши, що побачене шокувало її.
Наслідки терористичного акту вокалістка продемонструвала в Instagram. Вона зазначила, що після руйнування греблі вода з річки пішла метрів на п'ять і їй вдалося прогулятися дном Дніпра (щоб подивитися фото та відео, доскрольте сторінку до кінця).
"Запоріжжя. Подивіться, що сталося з Дніпром. Це коріння дерев і раніше це було дно. Бачите? Вода пішла після підриву Каховської ГЕС. Не знаю, метрів на п'ять. Просто можна пішки Дніпро перейти у Запоріжжі. Жах!", – поділилася Могилевська.
!["Можна пішки Дніпро перейти": Могилевська вразила фанів, показавши наслідки підриву Каховської ГЕС. Фото](https://thumbor.my.ua/VroVwiQEhHGlAft1mTPdeeyH6k4=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F67%2F883e9b3b7aac0ce77f5f5a38215d1388.jpg)
!["Можна пішки Дніпро перейти": Могилевська вразила фанів, показавши наслідки підриву Каховської ГЕС. Фото](https://thumbor.my.ua/Z6mzVqw01xZQeLkaTlZ83oYRml4=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F67%2F225a45db20582cd13650e0032e998db9.jpg)
Знаменитість шокувала кадрами, де видно, наскільки обміліла водойма. Містечка на воді, де раніше відпочивали люди у літній період, більше немає. Крім того, у Запорізькій області звучить тривога практично щогодини.
"Я на Хортиці і я просто шокована тим, наскільки пішла вода. Я зараз сиджу на березі, де вже була вода. По скелях видно, де раніше була вода. І чуєте? Тривога, тривога, тривога... Майже щогодини. Я зараз стою на дні того, що було раніше Дніпром. А на тому березі, бачите, видно, що були будиночки на воді, і дивіться зараз, що з ними... Тут приймали човни", – розповіла селебриті.
!["Можна пішки Дніпро перейти": Могилевська вразила фанів, показавши наслідки підриву Каховської ГЕС. Фото](https://thumbor.my.ua/91xv0Ok1q5exWbMQ3dkkJQLrdvw=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F67%2F8caf4993da8501d887621e2d5ac2f759.jpg)
!["Можна пішки Дніпро перейти": Могилевська вразила фанів, показавши наслідки підриву Каховської ГЕС. Фото](https://thumbor.my.ua/1EGku7M4elVh8-VfqGLnkvq0-tc=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F67%2F52cf6e2a4edf72fc194bbeadd5f431a5.jpg)
!["Можна пішки Дніпро перейти": Могилевська вразила фанів, показавши наслідки підриву Каховської ГЕС. Фото](https://thumbor.my.ua/wcKLwKEfngB67P7KC7JiqV87Mi4=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F67%2Ff11c073df8abd8124cd65b54435aa3fc.jpg)
"Росіяни – вбивці всього живого", "Жахливо, на Херсонщині ще гірше", "Як боляче. Болить душа за всю Україну і за своє місто, яке з перших днів повномасштабного вторгнення в окупації", "Тримаємося, відновимо", "Наталочко, я пишаюся вами. Ви неймовірна, безстрашна і завжди там, де треба підтримувати українців", "Жахлива картина", – коментують побачене шанувальники Могилевської.
Як раніше писав OBOZREVATEL, співачка Руслана показала архівні кадри Каховської ГЕС. У 2019 році вона брала участь у зйомці фільму про чисту енергетику, котра проводилася на території гідроелектростанції. Щоб дізнатися подробиці – переходьте за посиланням.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)