Світоліна на характері обіграла експершу ракетку світу з Білорусі та вийшла до 1/4 фіналу Wimbledon

Українка здобула вольову перемогу над суперницею з держави-агресорки.

Українська тенісистка Еліна Світоліна пробилася до 1/4 фіналу Wimbledon 2023 року.

У матчі четвертого кола 28-річна уродженка Одеси (№76 WTA) обіграла білоруску Вікторію Азаренко (№20 WTA), яка є колишньою першою ракеткою світу.

Надзвичайно напружений поєдинок завершився з рахунком 6:2, 4:6, 6:7 (9:11). Тенісистки провели на корті 2 години і 49 хвилин.

Зазначимо, що Світоліна та Азаренко вперше зіграли одна з одною на траві. У їхніх попередніх п'яти очних поєдинках (чотири матчі на харді й один на ґрунті) незмінно перемагала білоруска.

Світоліна вперше за чотири роки грала в 1/8 фіналу Wimbledon. Еліна вдев'яте виступає в основній сітці трав'яного мейджора. Її найкращим результатом на цьому турнірі Grand Slam залишається півфінал 2019 року.

У чвертьфіналі українка позмагається з першою ракеткою світу полькою Ігою Швьонтек, яка в непростому матчі перемогла швейцарку Белінду Бенчич (№14 WTA) – 6:7, 7:6, 6:3.

Цуренко програла четвертій ракетці світу та не змогла вийти до чвертьфіналу Wimbledon-2023

Після встановлення рекорду України: Костюк не зуміла пробитися до 1/8 фіналу Wimbledon

Wimbledon-2023: перша ракетка України в драматичному матчі вилетіла від чемпіонки US Open-2019