/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F67%2Fb4870aa1e7a9675d9dc8f2e4d98a276b.png)
"Допомагали" чоловікам призовного віку тікати з України: НАБУ оголосило підозру нардепці та її помічниці. Відео
У вівторок, 11 липня, НАБУ та САП оголосили підозру чинному нардепі та її помічниці, які "допомагали" чоловікам призовного віку втекти з України в умовах військового стану та загальної мобілізації. Вони сприяли тому, щоб українці потрапили до системи "Шлях".
Про це повідомляє пресслужба НАБУ. На YouTube-каналі відомства опубліковано ролик, в якому показано, як жінки оцінювали свої послуги, спілкувалися з клієнтами і навіть намагалися позбутися хабара (щоб переглянути відео, доскролльте до кінця сторінки).
За даними слідства, нардеп разом зі своєю помічницею за хабар пообіцяли забезпечити ухвалення уповноваженими особами обласної військової адміністрації рішення про дозвіл на виїзд за межі України.
Крім того, вони також гарантували внесення відповідних відомостей до Інформаційної системи "Шлях".
"Надалі уповноваженими особами обласної військової адміністрації надано відповідний дозвіл особі (як водію) на перетин державного кордону. Свої "послуги" нардеп та її помічниця оцінили у 5300 доларів. Після отримання другого "траншу" у 2800 доларів детективами НАБУ осіб було викрито в одержанні неправомірної вигоди", – йдеться у повідомленні.
Зазначимо, відомства не розкривають імена корупціонерів. Однак раніше нардеп від партії "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко заявив, що йдеться про депутата Верховної ради від "Слуга народу" Людмилу Марченко.
Як відомо, 5 липня детективи провели обшук у помічника, а також у самого нардепа, що на Тернопільщині.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F67%2Fa12e217eaabb0e1b82cf055c1ed2b35c.png)
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F67%2F6079d9140eb995d8449f293dcf25f341.png)
Як повідомляв OBOZREVATEL, речник фракції "Слуга народу" Юлія Палійчук раніше повідомила, що в політсилі "вивчають усі факти та обставини цієї події і у разі наявності вини ухвалять рішення про виключення з фракції".
"Зараз очікуємо офіційних повідомлень від правоохоронних органів. Все, що нам відомо станом на цю годину, – це те, що Людмила Марченко перебуває на восьмому місяці вагітності та готується до народження дитини", – зазначила Палійчук.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!

