Microsoft через суд розблокувала найбільшу угоду в історії ігрової індустрії: що далі
Microsoft через суд розблокувала найбільшу угоду в історії ігрової індустрії: що далі

Microsoft через суд розблокувала найбільшу угоду в історії ігрової індустрії: що далі

Корпорація Microsoft у суді розблокувала покупку ігрового гіганта Activision Blizzard за $69 млрд. Це поглинання студії, яка випустила легендарні Call of Duty, World of Warcraft, Diablo та Overwatch, – рекордна угода в історії ігрової індустрії. Тепер угода може бути завершена до 18 липня, проте процес може й затягтися.

Про це повідомляє Bloomberg. Придбання Blizzard було припинено, бо американський регулятор (Федеральна торгова комісія, FTC) все ще проводить слухання щодо такого великого поглинання.

Проте суддя Жаклін Скотт Корлі ухвалила нове рішення. У ньому йдеться про те, що Microsoft може закрити злиття з Activision до граничного терміну 18 липня. Щоправда, поки що це все одно не стосується Великої Британії – там антимонопольний регулятор взагалі заборонив цю угоду.

Втім, після рішення в США, думка наглядового органу в Британії змінилася. Там уже готові "вирішувати проблему компанії". Регулятор Великої Британії є однією з найвпливовіших організацій, що вирішують долю угоди, разом з аналогічними органами ЄС та США.

Обидві компанії відмовилися від коментарів. На тлі рішення у США акції Activision Blizzard зросли на 6%, а акції Microsoft впали менш ніж на 1%. Таким чином, ринкова оцінка двох компанії практично зрівнялася.

У FTC залишилися незадоволені судовим рішенням і, ймовірно, готуються його оскаржити. "Ми розчаровані таким результатом, враховуючи явну загрозу, яку це злиття становить для відкритої конкуренції у сфері хмарних ігор, сервісів підписок та консолей. Найближчими днями ми оголосимо про наш наступний крок у продовженні боротьби за збереження конкуренції та захист споживачів", – заявив представник FTC Дуглас Фарар.

Як повідомляв OBOZREVATEL, студія Blizzard як бренд знаходиться далеко не в кращому становищі: за останні роки її репутацію підмочили скандали через сексизм, погані умови роботи, масштабні звільнення та "злиті" очікування шанувальників відеоігор. У Microsoft покупку студії розглядають як інвестицію у розвиток ігор на ПК, мобільних пристроях та консолях.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads та Viber. Не ведіться на фейки!

Джерело матеріала
loader
loader