Після відкриття неба в Україні багато компаній захочуть прокласти "іміджеві маршрути". Але чи вдасться місцевим компаніям втриматися серед великих конкурентів, невідомо.
На думку генерального директора українського лоукостера SkyUp Дмитра Сєроухова, за прогнозом попит буде дуже високий. Цивільна авіація швидко прилаштується, пише epravda.com.ua
В інтерв'ю виданню він розповів, що може відбутися на ринку авіаперевізників.
"Попит дійсно буде. Але питання – скільки буде цих рейсів, яка буде спроможність аеропортів забезпечити трафік, скільки буде перевізників. Я впевнений, що кожен перевізник буде вважати, що він має поставити рейс до Києва. Неважливо, вигідний він чи не вигідний, це буде піар-хід", - вважає він.
Він також відзначив, що великі компанії можуть продавати квитки за мінімальними цінами, що не може не позначитися на конкурентоздатності з українськими перевізниками.
"В іноземних перевізників літаків більше, ніж у нас. Це факт. Вони зможуть собі дозволити поставити рейси по 150 гривень. Чи будуть вони це робити – я не знаю.
Але якщо вони вирішать "прикінчити" українських перевізників, що залишаться, вони будуть намагатися це зробити. Не буде легкої конкуренції", – каже гендиректор.
На його думку, в Україні зможуть швидко забезпечити виконання рейсів, а повноцінне оперування в довоєнних обсягах – за декілька місяців.
"Тижні – для повноцінного відновлення діяльності, але 1-2 дні для можливості почати випускати або приймати рейси", - підкреслив він.
Мається на увазі всі важливі процеси: люди, запуск і налагодження всього обладнання, зв’язок з Євроконтролем, з усім світом.
"Потрібно буде декілька місяців, щоб повернулися перевізники й трафік, відновити логістику до аеропортів, поновити договори оренди тощо", – заявив генеральний директор SkyUp.
Нагадаємо, що в Україні було закрито небо з початку повномасштабного вторгнення Росії — з 24 лютого 2022 року. Закриття неба — це заборона перельоту будь-якого повітряного об'єкта над певною територією.
Як раніше розповідав OBOZREVATEL, визначено дні у які категорично заборонено купувати авіаквитки, якщо бажаєте економити на подорожах.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads та Viber. Не ведіться на фейки!