Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко у коментарі Укрінформу.
"На тему ремонту вулиці Богдана Хмельницького багато спекуляцій, що там міняють бруківку. Але ми її підняли, вирівняли "подушку" і поклали на місце. Це робиться з мінімальним витрачанням коштів (лише на пісок і цемент) силами працівників наших ШЕУ. Ремонт на Богдана Хмельницького коштує 8 млн гривень. Хтось розповідав про 8 млн доларів, але це спекуляції", – сказав Кличко.
Він зауважив, що дороги – це "критична інфраструктура, це артерії міста", і якщо про них не дбати, вони руйнуватимуться в геометричній прогресії.
За словами київського міського голови, він розуміє першочерговість військових потреб, однак столиця країни теж не повинна занепадати.
"Громада Києва підтримує армію – в цих складних умовах минулого року ми віддали на армію більше 1 млрд грн, у цьому році буде, як мінімум, така ж сума. Але місто не повинно бути в занепаді. Я роблю все, щоб місто працювало, тому що якщо дисбаланс і хаос буде у столиці, це може вплинути на всю країну і на всі регіони", – вважає Кличко.
Він нагадав, що міська влада вже робила ремонт бруківки на вулиці Шовковичній, Подільському проїзді.
"Це теж робилося під час війни і за мінімальні кошти, а тут піднявся хайп через ремонт вулиці Богдана Хмельницького", – зауважив Кличко.
На думку міського голови Києва, проти нього ведеться "умисна спецоперація", щоб "зруйнувати репутацію, розказати, що все погано".
Як повідомляв Укрінформ, 10 липня дорожники закінчили перший етап ремонту на вул. Богдана Хмельницького у центрі столиці. Там частково відновили рух на ділянці від Хрещатика до вулиці Терещенківської. Наступний етап – оновлення ділянки від вул. Терещенківської до вул. Володимирської. Розпочато також облаштування додаткового наземного переходу біля станції метро "Театральна" та пішохідного переходу з червоно-білої плитки на перехресті з Володимирською. Завершити дорожні роботи планують на початку вересня.
Варто зазначити, що на адресу київської міської влади лунали звинувачення в недоцільності такого ремонту під час повномасштабної війни. Зокрема, як зазначає ТСН, у соцмережах писали, що ремонт бруківки нібито коштує 300 млн грн, називали також суму у 8 млн дол., та стверджували, що за ці гроші можна було б купити 1600 автомобілів для фронту. Користувачі соцмереж також обурювалися, що під час війни дорожні служби нібито знищують історичну бруківку.
Фото: КМДА