Окупанти завезли на Запорізьку АЕС працівників шести атомних станцій РФ
Окупанти завезли на Запорізьку АЕС працівників шести атомних станцій РФ

Окупанти завезли на Запорізьку АЕС працівників шести атомних станцій РФ

У зв’язку з небажанням працівників Запорізької атомної електростанції йти на співпрацю з окупантами росіянам доводиться привозити туди працівників російських атомних станцій. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

За його даними, йдеться про працівників АЕС, розташованих у європейській частині РФ. Зокрема, це можуть бути фахівці з Балаковської, Калінінської, Курської, Нововоронезької, Ростовської і Смоленської атомних електростанцій.

Окупанти завезли на Запорізьку АЕС працівників шести атомних станцій РФ фото 1

Як повідомлялося, український персонал ЗАЕС відмовляється виконувати накази росіян. Так, незаконно призначений російською владою «генеральний директор» тимчасово окупованої Запорізької АЕС Юрій Чернічук вмовляє атомників, які відмовились підписати фейкові контракти з Росатомом, запустити енергоблок №4. А оперативний персонал, який завезли з РФ, є абсолютно некомпетентним та не має відповідного досвіду.

Джерело матеріала
loader
loader