Про це повідомляє DW, передає Укрінформ.
"Я не виключаю можливості, що у союзі з американцями ми також постачатимемо додаткові системи, як-от Taurus", - заявив речник фракції СДПН у Бундестазі з питань зовнішньої політики Нільс Шмід.
Але спершу, за його словами, необхідно переконатися, що українці самі можуть виконувати програмування на ціль, і для цього не будуть потрібні військові Бундесверу.
"Адже тоді ми небезпечно наблизимося до прямого втручання у війну", - зазначив політик в інтерв'ю виданню Tagesspiegel.
Утім, він не бачить необхідності ухвалювати відповідне рішення саме зараз. "Я поділяю оцінку міністра оборони", - пояснив Шмід.
Раніше депутат Бундестагу від СДПН Андреас Шварц також запропонував підтримати контрнаступ ЗСУ крилатими ракетами.
"Контрнаступ буксує, Україна не має значних військово-повітряних сил для його підтримки. Тому залишається тільки керована зброя - наприклад, крилаті ракетиTaurus, за допомогою яких українська армія може подолати встановлені росіянами мінні поля та відвоювати свою територію", - заявив Шварц.
Як повідомлялося, Україна з початку літа просить Німеччину надати крилаті ракети Taurus дальністю ураження до 500 кілометрів.
Однак міністр оборони ФРН Борис Пісторіус заявив, що Берлін не розглядає можливості передачі Україні цих ракет Taurus в осяжному майбутньому через побоювання, що німецька зброя може бути використана для ударів по території Росії.