Зеленський відвідав воїнів, які наступають на Півдні: військові розповіли про найбільші потреби
Зеленський відвідав воїнів, які наступають на Півдні: військові розповіли про найбільші потреби

Зеленський відвідав воїнів, які наступають на Півдні: військові розповіли про найбільші потреби

Зеленський повідомив, що відвідав 3 бригаду оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана. Ця бригада брала участь у бойових завданнях на території Донецької та Луганської областей, в оборонних боях за Харків, у звільненні сіл і селищ поблизу Харкова.

Військові заявили про потребу ППО та засобів РЕБ

Зеленський розповів, що обговорив з командиром бригади найбільш проблемні питання. Зараз воїни бригади ведуть наступальні дії на Запорізькому напрямку.

Дякую, воїни, за службу! Дякую за те, що даєте відсіч ворогу та звільняєте нашу землю!,
– зазначив президент.

Зеленський зустрівся з бійцями 3 бригади оперативного призначення: дивіться відео

Як повідомляє сайт ОП, Зеленський зустрівся з командувачем оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександром Тарнавським.

Крім того, Зеленський відвідав передовий пункт управління 46 окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ.

"Дякую за захист України на Оріхівському напрямку. Наші воїни здатні забезпечити Україні реальну свободу. Дякую за вашу стійкість і за кожен метр результату!", – наголосив президент.

Зеленський відвідав передовий пункт управління 46 бригади: дивіться відео

Також глава держави відвідав 118 окрему механізовану бригаду, яка веде наступальні дії на Мелітопольському напрямку.

"Крок за кроком рішуче йдуть до необхідного результату. Бажаю впевненого руху вперед і тільки вперед. До перемоги!", – написав Зеленський.

Глава держави відвідав 118 окрему механізовану бригаду: дивіться відео

Теги за темою
Володимир Зеленський Новини України
Джерело матеріала
loader
loader