/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F59dc722a61307cf002b966123e7c96ac.jpg)
Команда Ярмоленка та Срни зіграє благодійний матч із збірною ЗСУ
Збірна зірок українського футболу та команда ЗСУ проведуть благодійний поєдинок заради збору коштів на купівлю дронів-камікадзе для Головного управління розвідки.
Як інформує Іsport.ua, у суботу, 19 серпня, у Києві на стадіоні «Локомотив» пройде благодійний матч «Заради перемоги», метою якого є збір коштів на купівлю дронів-камікадзе для Головного управління розвідки України (ГРУ).
У цій зустрічі зійдуться команди зірок українського футболу та представників Збройних Сил України.
У команді зірок гратимуть такі відомі українські футболісти, як Артем Федецький, Олександр Алієв, Євген Хачеріді, Євген Селезньов та інші.
Наставником команди зірок футболу буде Віктор Леоненко, а наставником збірної ЗСУ - заслужний тренер країни Віталій Кварцяний.
Фото: Getty Images.

