Білоруський опозиціонер та заступник голови Об'єднаного перехідного Кабінету Білорусі Павло Латушко розповів 24 Каналу, що Лукашенко проводив наради щодо потенційного ордера на арешт від МКС. Він боїться опинитися у суді в Гаазі.
"Він переконаний, що правлячи у Білорусі з 1994 року, протягом 29 років він здійснив історичний подвиг, зміг створити унікальну країну, яка має унікальні успіхи у світі. Він сам у це повірив. Опинитися у кінці своєї кар'єри у тюрмі – це катастрофа для нього. Його серце цього не витримає", – зауважив він.
Страхи Лукашенка
Павло Латушко зазначив, що Лукашенко дуже боїться втратити владу. Для нього насолода, що він може вирішувати долі інших: наказати вбити, посадити, помилувати. У такий спосіб він підживлює свою енергію.
Також нелегітимного президента лякає майбутня перемога України. Адже якщо у Кремля будуть великі проблеми, то, звичайно, вони будуть і в Лукашенка.
Тому фактично у нього страх від усього. Єдине, чого він не боїться, – це Заходу. Тому що він завжди вважав, що Захід слабий, не має сили, волі, характеру, щоб протиставити його злочинам, насиллю щодо білоруського народу щось серйозніше,
– зауважив опозиціонер.
Латушко про страхи Лукашенка: дивіться відео
Алєксандр Лукашенко: останні новини
- Нещодавно білоруський диктатор Алєксандр Лукашенко дав інтерв'ю пропагандистці Діані Панченко. Там він знову вигадував байки та цинічно брехав про війну проти України. Зокрема, він взявся брехати, що якщо українці не зайдуть на територію Білорусі, його країна "ніколи не вступить у цю гарячу війну". Він промовчав, що з території Білорусі в Україну летять ракети.
- Лукашенко заявив, що дізнався про початок повномасштабного вторгнення начебто з відеозвернення Путіна. Жодних обговорень перед цим буцімто не було. Водночас нелегітимний президент поділився, що за декілька днів до 24 лютого 2022 року Путін просив у нього про допомогу – "прикрити, якщо щось станеться".
- Крім того, білоруський диктатор сказав, що Росія нібито "виконала всі свої цілі в Україні". Водночас Лукашенко плутався в термінах й називав повномасштабне російське вторгнення то "сво", то війною.