Найбільша проблема для ЗСУ: військовий пояснив, з чим найважче боротися на Бахмутському напрямку
Найбільша проблема для ЗСУ: військовий пояснив, з чим найважче боротися на Бахмутському напрямку

Найбільша проблема для ЗСУ: військовий пояснив, з чим найважче боротися на Бахмутському напрямку

Про це 24 Каналу розказав екскомандир полку "Азов", майор ЗСУ, заступник командира 3-ї штурмової бригади Максим Жорін, зауваживши, що дрони росіяни використовують проти українських бійців, техніки та артилерійських систем.

"З цим складно боротися, але нині певні інструменти для зменшення ризику від ураження їхніх БпЛА ми знаходимо. Не скажу, що вони повністю нас рятують, але трохи зменшують ризики від того застосування", – сказав Жорін.

Загарбники застосовують дрони протягом світлового дня, натомість вночі ними працювати їм важче. Натомість всю ніч окупанти можуть бити з артилерії й так завдають найбільшого ураження, адже російська піхота тягатися з українськими захисниками просто не може.

У ворога, за словами екскомандира полку "Азов", досі набагато більше артилерійських стволів та боєприпасів до них. Починаючи від мінометів – закінчуючи великими калібрами.

Артилерія, бронетехніка, принаймні, у тих підрозділів, які навпроти нас, потроху закінчується, адже майже щодня ми знищуємо броньовану техніку,
– наголосив заступник командира 3-ї штурмової бригади.

Через це росіяни проводять ротації лише пішки. Адже, якщо ЗСУ бачать російську броньовану техніку – майже завжди її уражають.

З чим ЗСУ найскладніше боротися на Бахмутському напрямку: дивіться відео

Пріоритетна боротьба

Росіяни мають досить сильно розвинутий напрямок радіоелектронної боротьби. З цим боротися досить складно.

"Не те, що українцям, а навіть сучасним, дуже просунутим арміям світу. Раніше вони не зіштовхувалися з таким ворогом. РЕБ у росіян досить сильна. Коли вдається знищити – це не те, що добре, це надзвичайно добре для цього напрямку", – наголосив майор ЗСУ.

Тоді українським захисникам стає трохи легше працювати. Принаймні, на деякий час. Нині ураження ворожих систем радіоелектронної боротьби є пріоритетним.

Яка ситуація на Бахмутському напрямку

  • Ситуація на цьому напрямку динамічна та напружена. За словами лейтенанта батальйону "Свобода" НГУ Володимира Назаренка, окупанти намагаються просуватися та тиснути за допомогою бронетехніки. Однак росіяниуспіху не мають.
  • Українські захисники зайняли ключові панівні висоти навколо Бахмута. За словами заступниці міністра оборони України Ганни Маляр, так росіяни опинилися в тактичному оточенні.
  • За її словами, загалом від початку повномасштабного вторгнення Збройні Сили України звільнили навколо Бахмута 43 кілометри території. Українська армія рухається далі.
Теги за темою
Війна на Донбасі Донецька область
Джерело матеріала
loader
loader