"Шахтар" у День Донецька в меншості розібрався з "Колосом" та очолив УПЛ

Понад тайм "гірники" грали удесятьох, але це не завадило команді втримати перемогу.

"Шахтар" в гостях обіграв "Колос" у матчі 5-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок у Ковалівці завершився з рахунком 0:2.

"Гірники" вийшли вперед на 25-й хвилині – свій дебютний гол за донецький клую забив Єгор Назарина.

На 38-й хвилині "помаранчево-чорні" залишилися в меншості – Гіоргі Гочолейшвілі отримав пряму червону картку за грубий фол.

Однак ковалівці чисельною перевагою не зуміли скористатися. Навпаки, "Шахтар" удесятьох зміцнив свою перевагу в рахунку – у компенсований до першого тайму час після передачі Дмитра Криськіва відзначився Олексій Кащук.

Таким чином, "Шахтар" здобув впевнену перемогу в День Донецька. Гравці "гірників" вийшли на гру з "Колосом" у футболках з назвою рідного міста й прапором України.