Російський наркобарон "Мексиканець" підминає під себе "ринок" шахрайських кол-центрів
Російський наркобарон "Мексиканець" підминає під себе "ринок" шахрайських кол-центрів

Російський наркобарон "Мексиканець" підминає під себе "ринок" шахрайських кол-центрів

Про це йдеться у матеріалі порталу Ізвєстія. Публікуємо матеріал без коментарів та ремарок. Редакція не несе відповідальності та не перевіряє дані, надані та опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

Уродженця Росії Єгора Буркіна (Левченка) оголошено в розшук українськими правоохоронцями і ховається в Латинській Америці. Наразі він намагається обілити своє ім'я та створити умови для повернення в Україну, передає izvestia.kiev.ua.

Так, телеграм-канал «Наркокартель «Химпром». Материалы для DEA» опублікував список кол-центрів «Хімпрому». За їхньою інформацією, Дніпро втратив статус столиці кримінальних кол-центрів – через загрозу обстрілу основна маса цих шахраїв переїхала до Києва та Львова.

Єгор Буркін
Єгор Буркін
Єгор Буркін

«Мексиканець» залучив до своєї протиправної діяльності окремих народних депутатів, суддів, правоохоронців з ГУР, ОГП, ДБР, СБ України, НП України та Департамент кіберполіції та ін. з метою прикриття незаконної злочинної діяльності організованої групи. Він також створив воєнізовану службу безпеки, з метою забезпечення власної безпеки, безпеки учасників групи та з метою залякування учасників групи та інших осіб, а також «добровільні військові формування», що під виглядом участі в російсько- українській війні, здійснюють збут наркотичних речовин військовим в підрозділах ЗС України та інших збройних формуваннях.

Як повідомляв раніше «Обозреватель», він створив наркосиндикат у 2014 році. Головним завданням злочинної організації є створення єдиної логістичної мережі виробництва та збуту (шляхом т.зв. "закладок") наркотичних засобів та синтетичних психотропних речовин на території Росії, України та інших країн колишнього СРСР. Упродовж кількох років у Росії діяли нарколабораторії з виготовлення наркотичних засобів (Spice, PVP, Мефедрон та інші). Надалі вони поширювалися оптовими "складами" на території збуту в Україні та РФ, а потім фасувалися для роздрібного продажу через "закладки".

Постановою утворено однойменну Тимчасову слідчу комісію строком на один рік. До складу Тимчасової слідчої комісії було обрано 10 народних депутатів України.

Джерело матеріала
loader
loader